KONST / Litografier / Färgetsningar 10605476
nr 1060 5476
Färgetsningar
2 st, Frankrike, Barn, 33x24
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 oktober 2016
kl 19:38:57
3/10 19:21:44
All världens barn (Lisa Larson)